Kontakt

ZESPÓŁ

SPRAWDŹ, KTO ZA TYM STOI

ZAŁOŻYCIELE

Firmę Technoma założyło dwóch Maciejów, którzy od dziecka inspirowali się światem inżynierii i wielkich parków maszynowych.

Jesteśmy marzycielami, którzy próbują realizować swoje plany i powiązać pracę ze swoją pasją. Chcieliśmy połączyć swoje wieloletnie doświadczenie w branży i stworzyć nową markę, której zadaniem będzie redefinicja bezpieczeństwa i inteligentne rozwiązania w automatyce przemysłowej.

Technoma to firma, której możesz zaufać, bo jest odpowiedzią na rosnące potrzeby Klientów.

MACIEJ KULIG

Związany z branżą maszynową od ponad 10 lat. Ukończył Wydział Mechaniczny Politechniki Krakowskiej. Głęboka wiedza w zakresie oznaczenia CE i sympatyczne usposobienie sprawiają, że jest nie tylko konsultantem, ale przede wszystkim merytorycznym branżowym doradcą. Posiada na koncie liczne sukcesy w branży maszynowej, a jego klienci to światowi liderzy z całego świata. W czasie wolnym spełniony tata, który lubi sobie pograć w piłkę nożną.

MACIEJ RUSEK

Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w projektowaniu i budowie maszyn, linii produkcyjnych w kraju i za granicą. Ukończył Wydział Elektryczny Politechniki Krakowskiej. Specjalista ds. Bezpieczeństwa maszyn i automatyki przemysłowej. Najwięcej satysfakcji sprawia mu zajmowanie się doradztwem w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa maszyn zgodnie z wymaganiami Dyrektywy Maszynowej, narzędziowej oraz norm zharmonizowanych. W czasie wolnym uwielbia podróżować i czytać Stephena Kinga.

WIĘCEJ O FIRMIE